У період з 6 по 22 cічня відбулося стажування студентів факультету Інженерних мереж та екології міст Баскакова О., Карбазіна М., Коноплі А., Мілєєва М. під керівництвом ст. викл. каф. інженерної екології міст Чернікової О.Ю. в Німеччині, м. Мюнхен, в рамках впровадження міжнародного волонтерського проекту «Нові можливості» щодо підтримки соціально-активної молоді зі Сходу України, вимушених переселенців, та ін.

Стажування проходило за підтримки некомерційної громадської організації «GIK-Gesellschaft für Integration und Kultur in Europa e.V. (Громадськість на підтримку інтеграції та культури в Європі)»  головними напрямками роботи якої є інформування і просвіта молодих людей про Європейський Союз та відносини Україна – ЄС, сприяння встановленню зв’язків з європейськими молодіжними громадськими організаціями, підтримка євроінтеграційних прагнень України.

Протягом стажування учасники допомагали облаштовувати нові приміщення культурно-освітнього центру, відвідували визначні місця міста Мюнхена та навколишніх поселень, знайомилися з культурними та соціальними аспектами діяльності громадської організації.

01.2019 Стажування ІЕМ