18 лютого 2018 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова спільно КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» приймав ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

12

В олімпіаді взяли участь 94 учні із районів (міст, ОТГ) Харківської області та м. Харкова. Університет понад 7 років є базовим вищим навчальним закладом з проведення обласного етапу учнівської олімпіади з екології в Харківському регіоні. Протягом даного періоду Університет надавав наукову, методичну підтримку у виборі теми та підготовці екологічних проектів. Екологічні проекти підготовлені при науково-методичній підтримці професорсько-викладацького складу кафедри Інженерної екології міст нашого ВНЗ, спрямовані на практичне вирішення проблем регіону.

45

Основна мета проведення олімпіади - підтримка і розвиток обдарованої молоді, підвищення якості екологічної освіти в Харківській області, формування екологічної компетенції учнів; забезпечення ефективних зв'язків в наступності середньої та вищої освіти; створення системи ефективної профорієнтації в області екологічної освіти
В рамках практичного туру олімпіади в холі актового залу проходив захист кращих, актуальних екологічних проектів, тематика яких спрямована на вирішення конкретних екологічних проблем регіону.
Необхідно відзначити, що учні 10-х класів, які брали участь в минулі роки, продовжують свої дослідження і представляють більш поглиблені і поліпшені екологічні проекти, будучи учнями 11 класу. Переможці обласного етапу олімпіади від Харківського регіону, в подальшому будуть представляти свої проекти на Всеукраїнському рівні.
Переможці олімпіади попередніх років вибрали наш Університет для подальшого навчання, це студенти групи ЕКО 2017-1 Бітюцька Валерія, Ведмідь Дар'я, Латка Кіріл та наша гордість переможець МАН, випускниця «КЗ Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» ХОР» Борсук Анна.

3