16 жовтня 2015 року студенти 4 курсу професійного напряму «Раціональне використання і охорона водних ресурсів» разом з викладачами кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод доц. К.Б.Сорокіною та ас. В.М.Бєляєвою ознайомилися з роботою очисних споруд системи водопостачання комплексу водопідготовки «Дніпро» в смт Краснопавлівка, які здійснюють підготовку питної води для м. Харків.

11

Метою виробничої екскурсії є ознайомлення студентів з технологією та обладнанням для очищення та підготовки води питного призначення. Під час екскурсії на виробництво студенти знайомляться з пристроєм і роботою основних апаратів та споруд, з технологічним процесом в цілому, що формує в них яскраві образи і сприяє більш глибокому засвоєнню теоретичних знань.

12

Студенти мали можливість побачити роботу обладнання насосної станції 1 підйому, розташованої на глибині більше 30 м; процеси приготування та дозування розчинів реагентів, оглянути основні очисні споруди; побували на насосній станції 2 підйому, обладнання якої передає очищену воду до м. Харків.

13

       Ця поїздка підтверджує той факт, що екскурсійні заняття із залученням фахівців з виробництва дозволяють не тільки сприяти формуванню системи партнерства ВНЗ та підприємства, але і вирішувати нітрохи не менші за значимістю для студента його особисті професійні питання, які можна сформулювати однією фразою «краще один раз побачити, ніж сто разів почути».

14

15