Кафедра водопостачання, водовідведення та очищення вод Харківського національного університету міського господарства імені О.Н.Бекетова та ДП «Український науково-технічний центр металургійної промисловості «Енергосталь» запрошують взяти участь у ІІ Міжнародній науково-технічній інтернет-конференції «Ресурсозбереження та енергоефективність інженерної інфраструктури урбанізованих територій та промислових підприємств» 2-27 лютого 2016 р., а також направити матеріали для опублікування в збірнику її праць.

Мета конференції – отримання інформації про перспективи впровадження новітніх розробок і технологій, що спрямовані на досягнення ресурсозбереження та енергоефективності у промисловості, природоохоронній діяльності, водо-, тепло- та газопостачанні населених пунктів.

Детальніша інформація - у інформаційному повідомленні.

Тези доповідей приймаються до 25 січня 2016 р.


Зареєструватися для участі у конференції можна онлайн за посиланням, або з сайтів кафедри ВВ та ОВ та ДП "УкрНТЦ "Енергосталь", або надіслати заповнену заявку до Оргкомітету.
Доповіді у вигляді тез (див. Вимоги до оформлення тез доповідей) слід надіслати на адресу Оргкомітету.
Учасники конференції мають можливість публікації статей у науково-технічному збірнику «Комунальне господарство міст» та науково-виробничому журналі «Екологія та промисловість».

З інформацією про конференцію, а надалі з тезами доповідей можна ознайомитися на сайті інтернет-конференцій ХНУМГ ім. О.М.Бекетова (АРХІВИ)

Будемо вдячні, якщо інформацією про конференцію Ви поділитеся з колегами!

Представники оргкомітету:
Сорокіна Катерина Борисівна (057) 707-33-39; Благодарна Галина Іванівна (057) 707-31-06