Вітаємо голову профбюро ф-ту ІМЕМ Григорія Бондаря із врученням Подяки Харківського міського голови!

Вітаємо голову профбюро студентів факультету Інженерних мереж та екології міст Григорія Бондаря із врученням Подяки Харківського міського голови!

Бондарь
Серед проектів Харківської молодіжної міської ради, у яких взяв активну участь Григорій, проведення Асамблеї асоціації міст-володарів Призу Європи, створення міської програми «Громадський бюджет міста Харкова», ярмарок вакансій «Dream Job», проведення хокейного турніру та багато іншого.

День відкритих дверей на кафедрі ВВ і ОВ

25 листопада 2017 року кафедра водопостачання, водовідведення та очистки вод зустрічала гостей на Дні відкритих дверей.

Завідувач кафедри ВВ і ОВ проф. Д.В. Сталінський, декан факультету Інженерних мереж та екології міст доц. В.О. Ткачов, викладачі кафедри ВВ і ОВ розповіли школярам та учням технікумів про кафедру, її історію, сьогодення та плани на майбутнє, великою частиною якого є вони – майбутні студенти. Кафедра запрошує на навчання за спеціальностями «Водопостачання та водовідведення» та «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».

01

Життя людини неможливе без споживання води і виведення продуктів життєдіяльності. Системи водопостачання та водовідведення покликані забезпечувати ці процеси і є невід'ємними елементами сучасного господарства. Фахівці в цій галузі будуть затребуваними завжди. Підготовка висококваліфікованих фахівців у вищих навчальних закладах - основа стабільного функціонування систем життєзабезпечення у майбутньому.

Активну участь в спілкуванні зі школярами прийняла кафедра хімії на чолі із завідуючою - доц. Т.Д. Панайотовою. Доц. І.С. Зайцева розповіла і показала у видовищних експериментах, що вода - це ще й красиво і цікаво.

02

Зустріч, яка завершилася чаюванням, була цікавою, неформальною, але в той же час важливою і корисною для майбутніх абітурієнтів.

03

Студентський конкурс «КРЕАТИВНИЙ ХАРКІВ 2.0: МОЛОДІЖНІ ІДЕЇ ДЛЯ ЗРОСТАННЯ»

Конкурс «Креативний Харків 2.0» проходив в рамках «Тижня Німеччини» в Харкові і мав на меті покращити суспільні простори Харкова шляхом реалізації молодіжних проектів в сфері креативної та культурної індустрії.

Перші три місця зайняли команди ХНУМГ ім. О.М.Бекетова:

1 місце – проект з ревіталізації міського простору "Зелений етюд" отримав грант на реалізацію в розмірі 3000 € (кафедра управління проектами);

2 місце – проект Arbor-fountain – фонтан-альтанка; у складі команди студентка 4 курсу спеціальності «Гідротехніка (водні ресурси)» Бєляєва Оксана (кафедра водопостачання, водовідведення і очистки вод) та студенти кафедри міського будівництва;

3 місце – проект Way to Art (кафедра міського будівництва).

Харківські студенти виграли фінансування від німецьких меценатів

3

Підготовчі курси

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

набір на 5-ти місячні курси для підготовки ЗНО та продовжується набір на 7-ми місячні підготовчі курси.

Слухачі самі можуть вибрати предмет для підготовки:

· Українська мова та література;

· Математика;

· Історія України;

· Іноземна мова;

· Рисунок(підготовка до творчого конкурсу);

· Географія;

· Біологія;

· Фізика

На підготовчі курси приймаються учні випускних класів, випускники попередніх років з повною середньою освітою.

Слухачам надається:

· підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання;

· підготовка до внутрівузівських олімпіад, які дають додаткові бали при вступі до нашого ВУЗу.

Ночь науки 30.09.2017

Кафедра водоснабжения, водоотведения и очистки вод 30 сентября 2017 года приняла участие в образовательном проекте «Ночь науки. Энергоэффективность».

1

Гостям были представлены реагенты для очистки воды, энергоэффективные насосы, энергосберегающие технологии обработки осадков сточных вод и использования биогаза.

35

47